Olja på spånskiva, figurscen. Signerad. Kanter med färgbortfall. (57x83)
1 500 SEK | 2020-03-14 21:19 |
1 500 SEK | 2020-03-15 11:56 |
1 000 SEK | 2020-03-15 10:30 |
500 SEK | 2020-03-14 15:50 |
500 SEK | 2020-03-14 16:56 |
250 SEK | 2020-03-14 09:45 |
200 SEK | 2020-03-13 22:11 |
150 SEK | 2020-03-14 09:17 |
100 SEK | Startpris |