Olja på pannå, landskap. Signerad och daterad 34. (29x40)
950 SEK | 2020-03-14 13:52 |
900 SEK | 2020-03-15 10:59 |
550 SEK | 2020-03-15 10:49 |
350 SEK | 2020-03-13 18:29 |
300 SEK | 2020-03-13 08:46 |
250 SEK | 2020-03-12 22:37 |
200 SEK | 2020-03-12 21:23 |
150 SEK | 2020-03-12 21:39 |
100 SEK | Startpris |