Olja på duk, strandbank med kvinna och båt. Signerad. (48x64)
1 500 SEK | 2020-03-15 12:04 |
1 500 SEK | 2020-03-15 12:09 |
300 SEK | 2020-03-13 09:26 |
250 SEK | 2020-03-12 21:10 |
250 SEK | 2020-03-13 00:00 |
100 SEK | 2020-03-12 19:46 |
100 SEK | Startpris |