Olja på duk, vinterbild. Signerad och daterad 22. Dukhål. (56x72)
250 SEK | 2020-03-15 10:29 |
200 SEK | 2020-03-13 11:55 |
150 SEK | 2020-03-12 20:32 |
100 SEK | 2020-03-12 18:45 |
100 SEK | Startpris |