Ebenholts och metall. Blad i stål, stämplat Lundqvist Eskilstuna. Fläckar, spets avbruten. (Längd 28,5)
Proveniens: Arkitekt Sven och Marianne Trädgårdhs samlingar kulturföremål och antikviteter. Hängiven samlare under decennier och driven medlem i Nordsjärnan.
2 300 SEK | 2020-03-15 11:59 |
2 200 SEK | 2020-03-15 09:17 |
550 SEK | 2020-03-15 07:42 |
400 SEK | 2020-03-13 12:24 |
150 SEK | 2020-03-12 19:46 |
100 SEK | 2020-03-12 19:08 |
100 SEK | Startpris |