Socker och saltströare, 2st uppläggningsfat, 3st serveringsskålar, assietter 6st, tallrikar 6st. Mindre bruksslitage, några dekor med dekorslitage och repor, tallrikar och assietter med glasyrnötningar. (Mattallrikarnas diameter 23,5)
3 800 SEK | 2020-03-15 11:40 |
3 600 SEK | 2020-03-15 11:58 |
3 000 SEK | 2020-03-14 18:55 |
3 000 SEK | 2020-03-15 10:15 |
2 400 SEK | 2020-03-14 07:57 |
1 800 SEK | 2020-03-13 21:32 |
1 400 SEK | 2020-03-13 17:04 |
1 200 SEK | 2020-03-13 13:33 |
1 000 SEK | 2020-03-13 07:55 |
1 000 SEK | 2020-03-13 12:33 |
550 SEK | 2020-03-13 06:25 |
500 SEK | 2020-03-12 22:22 |
400 SEK | 2020-03-12 20:26 |
300 SEK | 2020-03-12 20:05 |
200 SEK | 2020-03-12 19:31 |
100 SEK | Startpris |