Kaffekoppar 14st samt kaffefat 17st. Bruksslitage, mindre fläckar, enstaka skador. (Kopparnas höjd 7, diameter 8)
650 SEK | 2020-03-15 11:54 |
600 SEK | 2020-03-15 11:41 |
450 SEK | 2020-03-15 11:24 |
400 SEK | 2020-03-15 09:43 |
350 SEK | 2020-03-13 08:36 |
350 SEK | 2020-03-14 09:06 |
250 SEK | 2020-03-13 16:30 |
150 SEK | 2020-03-13 08:20 |
100 SEK | Startpris |