Skuret trä. I form av liggande föl. Svans med lagning, nötningar. (8x6)
Proveniens: Arkitekt Sven och Marianne Trädgårdhs samlingar kulturföremål och antikviteter. Hängiven samlare under decennier och driven medlem i Nordsjärnan.
600 SEK | 2020-03-12 19:54 |
550 SEK | 2020-03-13 23:38 |
100 SEK | 2020-03-12 18:45 |
100 SEK | Startpris |