C-print 2st, "Flow 2" samt "White 2". A tergo signerade och numrerade. Daterad 2019/2020. Inramade. (61x91,5)
1 300 SEK | 2020-03-15 10:26 |
1 200 SEK | 2020-03-15 09:42 |
950 SEK | 2020-03-15 08:06 |
850 SEK | 2020-03-14 21:32 |
600 SEK | 2020-03-14 13:12 |
100 SEK | Startpris |