Parerskydd av mässing. Handtag i läder. Stämplad E.Svalling, Eskilstuna. Stålbalja. Slitage, balja med rostfläckar. (Längd 114)
1 500 SEK | 2020-03-15 09:32 |
1 400 SEK | 2020-03-15 11:20 |
1 000 SEK | 2020-03-14 21:34 |
900 SEK | 2020-03-14 20:55 |
850 SEK | 2020-03-14 16:48 |
800 SEK | 2020-03-13 21:14 |
300 SEK | 2020-03-13 17:54 |
200 SEK | 2020-03-13 16:58 |
150 SEK | 2020-03-12 23:54 |
100 SEK | 2020-03-12 19:11 |
100 SEK | Startpris |