Guld på stål. Pie-pan urtavla. Med datumangivelse. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, Kronan ej original, boettens baksida med repor och emblem saknas. (Diameter 35mm)
4 600 SEK | 2020-03-15 12:07 |
4 600 SEK | 2020-03-15 12:08 |
3 600 SEK | 2020-03-15 09:59 |
3 400 SEK | 2020-03-14 08:10 |
3 000 SEK | 2020-03-12 19:06 |
2 300 SEK | 2020-03-13 10:51 |
2 100 SEK | 2020-03-13 06:50 |
1 900 SEK | 2020-03-13 00:15 |
1 700 SEK | 2020-03-12 21:37 |
1 500 SEK | 2020-03-12 21:04 |
1 300 SEK | 2020-03-12 20:55 |
1 100 SEK | 2020-03-12 18:27 |
100 SEK | Startpris |