Olja på träskiva, kvinnofigur. Signerad. (40x26)
5 400 SEK | 2020-03-14 23:49 |
5 200 SEK | 2020-03-15 07:39 |
3 600 SEK | 2020-03-14 16:40 |
3 000 SEK | 2020-03-14 14:11 |
2 100 SEK | 2020-03-14 10:23 |
2 100 SEK | 2020-03-14 10:41 |
1 100 SEK | 2020-03-12 21:49 |
550 SEK | 2020-03-13 06:38 |
100 SEK | Startpris |