Betsad träkolv. Varbygel och detaljer i mässing. Stämplad med nummer och siffror. Laddstock och hane saknas. Slitage, märken. (Längd 141)
2 900 SEK | 2020-03-15 11:55 |
2 800 SEK | 2020-03-15 11:58 |
1 500 SEK | 2020-03-12 21:48 |
1 400 SEK | 2020-03-15 11:29 |
1 000 SEK | 2020-03-14 20:31 |
700 SEK | 2020-03-13 21:19 |
250 SEK | 2020-03-12 22:08 |
100 SEK | 2020-03-12 19:09 |
100 SEK | Startpris |