Fodral i ek och mahogny. Bemålad urtavla, signerad "... Brighton". Krönande dekor saknas. Ytslitage. (Höjd 199)
500 SEK | 2020-03-14 21:24 |
450 SEK | 2020-03-13 08:25 |
100 SEK | Startpris |