Olja på duk, landskap. Signerad och daterad 1836. Samtida ram. Ställvis med krackeleringar. (85x64)
23 500 SEK | 2020-03-14 22:38 |
23 000 SEK | 2020-03-14 23:15 |
20 000 SEK | 2020-03-14 22:31 |
14 500 SEK | 2020-03-12 12:15 |
7 200 SEK | 2020-03-12 20:52 |
100 SEK | Startpris |