Matskedar 6st, matknivar 6st, matgafflar 6st, smörgåsgafflar 11st, en bordsgaffel, dessertskedar 2st, smörgåsknivar 9st samt kaffeskedar 6st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Matskedarnas längd 18,5, vikt exklusive knivar 1090g., knivarnas vikt 907g.)
8 200 SEK | 2020-03-15 11:37 |
8 000 SEK | 2020-03-15 11:54 |
6 400 SEK | 2020-03-15 11:46 |
6 000 SEK | 2020-03-15 11:00 |
5 600 SEK | 2020-03-14 16:52 |
4 200 SEK | 2020-03-14 09:04 |
3 800 SEK | 2020-03-14 09:07 |
3 400 SEK | 2020-03-14 02:47 |
750 SEK | 2020-03-13 07:37 |
500 SEK | 2020-03-12 23:04 |
350 SEK | 2020-03-12 21:46 |
100 SEK | 2020-03-12 19:13 |
100 SEK | Startpris |