Glaserat stengods. Sittande mansfigur. Signerad. Hand och fot med naggar. (Höjd 24)
2 800 SEK | 2020-03-15 11:54 |
2 700 SEK | 2020-03-15 12:08 |
1 800 SEK | 2020-03-15 11:54 |
1 500 SEK | 2020-03-13 13:01 |
1 300 SEK | 2020-03-15 08:18 |
1 000 SEK | 2020-03-13 13:41 |
350 SEK | 2020-03-12 22:00 |
300 SEK | 2020-03-13 07:09 |
100 SEK | Startpris |