Originalmålad. I form av duva. Färgslitage, sockel med lagning. (Längd 14,5)
7 600 SEK | 2020-03-15 11:51 |
7 400 SEK | 2020-03-15 11:53 |
3 200 SEK | 2020-03-15 07:44 |
2 000 SEK | 2020-03-14 20:52 |
1 200 SEK | 2020-03-13 17:30 |
550 SEK | 2020-03-13 11:44 |
450 SEK | 2020-03-13 11:28 |
350 SEK | 2020-03-12 21:51 |
250 SEK | 2020-03-12 20:22 |
150 SEK | 2020-03-12 18:40 |
100 SEK | 2020-03-12 18:26 |
100 SEK | Startpris |