Olja på duk, kvinnofigur. Signerad. Ställvis med krackeleringar. (62x51)
650 SEK | 2020-03-14 15:02 |
600 SEK | 2020-03-13 00:21 |
450 SEK | 2020-03-12 22:17 |
100 SEK | 2020-03-12 20:14 |
100 SEK | Startpris |