Automatik. Förgylld stålboett. Armband i läder. Glas med repor, kronan saknas. (Diameter 35mm)
1 200 SEK | 2020-03-15 09:56 |
1 100 SEK | 2020-03-12 19:16 |
1 100 SEK | 2020-03-14 02:35 |
450 SEK | 2020-03-13 15:24 |
350 SEK | 2020-03-13 10:52 |
100 SEK | Startpris |