Förgyllt stålarmband. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Gravyr. Bruksslitage, glas med repor. (Diameter 25mm)
750 SEK | 2020-03-15 11:59 |
700 SEK | 2020-03-15 11:59 |
500 SEK | 2020-03-14 00:03 |
400 SEK | 2020-03-14 21:22 |
300 SEK | 2020-03-14 13:29 |
200 SEK | 2020-03-13 23:32 |
150 SEK | 2020-03-13 17:50 |
100 SEK | 2020-03-13 10:52 |
100 SEK | Startpris |