Olja på duk, Jesus på korset. Osignerad. Duklagning, fläckar, färgbortfall. (38x30)
1 000 SEK | 2020-03-15 08:15 |
950 SEK | 2020-03-15 10:53 |
750 SEK | 2020-03-14 15:25 |
550 SEK | 2020-03-13 22:33 |
400 SEK | 2020-03-14 09:22 |
200 SEK | 2020-03-12 23:45 |
150 SEK | 2020-03-12 23:43 |
100 SEK | 2020-03-12 21:38 |
100 SEK | Startpris |