Olja på duk, vallflicka med får. Osignerad. Duk med stötmärken. Ram med färgbortfall. (59x49)
1 300 SEK | 2020-03-14 12:03 |
1 300 SEK | 2020-03-15 01:27 |
800 SEK | 2020-03-13 17:30 |
600 SEK | 2020-03-12 22:34 |
100 SEK | 2020-03-12 21:33 |
100 SEK | Startpris |