Olja på duk, mansporträtt. Signerad Stewart .... .... London. Mindre duklagning. Krackelering, smärre fläckar. (72x59)
1 900 SEK | 2020-03-15 11:44 |
1 800 SEK | 2020-03-15 12:05 |
1 000 SEK | 2020-03-15 10:50 |
850 SEK | 2020-03-14 21:20 |
500 SEK | 2020-03-13 23:40 |
400 SEK | 2020-03-13 20:47 |
150 SEK | 2020-03-12 21:32 |
100 SEK | 2020-03-12 20:15 |
100 SEK | Startpris |