Färglitografi, "Mr.President". Signerad och numrerad. Inramad. (81x57)
1 100 SEK | 2020-03-15 09:37 |
1 000 SEK | 2020-03-15 09:50 |
750 SEK | 2020-03-14 06:59 |
650 SEK | 2020-03-15 08:23 |
350 SEK | 2020-03-14 07:04 |
100 SEK | 2020-03-12 19:25 |
100 SEK | Startpris |