Stengods. Dromedar samt åsna. Bl.a. stämplad. Dromedarens hals med ytnagg. (Höjd 10-10,5)
1 000 SEK | 2020-03-14 23:08 |
1 000 SEK | 2020-03-15 10:12 |
900 SEK | 2020-03-15 02:37 |
650 SEK | 2020-03-14 14:15 |
600 SEK | 2020-03-13 18:15 |
100 SEK | 2020-03-12 19:12 |
100 SEK | Startpris |