Delvis förgylld brons. Stommar i slipat glas. Behängda med prismor. Dekor av bockhuvuden. För två ljus vardera. Några prismor med skada/nagg. Spår av elektrifiering, böjda plymer. (Höjd 65)
5 000 SEK | 2020-03-14 14:35 |
5 000 SEK | 2020-03-15 10:11 |
4 600 SEK | 2020-03-10 18:53 |
1 300 SEK | 2020-03-12 18:52 |
100 SEK | Startpris |