Betsad träkolv. Varbygel i mässing. Pipan stämplar "98 104". Laddstock i stål. Bruksslitage, kolv med repor och stötmärken. (Längd 127)
6 800 SEK | 2020-03-15 11:50 |
6 600 SEK | 2020-03-15 10:52 |
6 000 SEK | 2020-03-15 11:20 |
5 400 SEK | 2020-03-15 10:10 |
3 600 SEK | 2020-03-15 08:56 |
3 000 SEK | 2020-03-12 21:45 |
2 200 SEK | 2020-03-13 08:48 |
1 000 SEK | 2020-03-12 19:41 |
100 SEK | 2020-03-12 19:07 |
100 SEK | Startpris |