Olja på duk, interiör med figurer. Signerad och daterad Tällberg 1969. Färgbortfall, något krackelerad. (67x76)
3 600 SEK | 2020-03-15 12:06 |
3 400 SEK | 2020-03-14 22:25 |
2 700 SEK | 2020-03-14 20:28 |
2 500 SEK | 2020-03-14 18:43 |
600 SEK | 2020-03-13 09:06 |
550 SEK | 2020-03-13 08:57 |
450 SEK | 2020-03-12 21:45 |
350 SEK | 2020-03-12 21:40 |
100 SEK | Startpris |