Kaffekoppar 19st, kaffefat 14st, assietter 21st, gräddkanna, sockerskål samt skålar 2st. Bruksslitage, bl.a. med fläckar, enstaka skador. (Kopparnas höjd 6,5, diameter 8)
2 600 SEK | 2020-03-15 11:43 |
2 500 SEK | 2020-03-15 11:34 |
1 000 SEK | 2020-03-13 11:42 |
650 SEK | 2020-03-14 18:02 |
550 SEK | 2020-03-13 23:37 |
450 SEK | 2020-03-13 13:31 |
350 SEK | 2020-03-13 08:30 |
200 SEK | 2020-03-12 18:59 |
100 SEK | Startpris |