Olja på duk. Fönstervy med kvinna. Signerad. Krackeleringar. (63x49)
4 000 SEK | 2020-03-15 11:57 |
3 800 SEK | 2020-03-15 11:59 |
2 200 SEK | 2020-03-15 11:37 |
1 000 SEK | 2020-03-15 10:51 |
800 SEK | 2020-03-15 09:24 |
600 SEK | 2020-03-14 22:25 |
450 SEK | 2020-03-14 21:11 |
400 SEK | 2020-03-14 20:58 |
300 SEK | 2020-03-14 16:33 |
200 SEK | 2020-03-13 22:12 |
150 SEK | 2020-03-13 18:23 |
100 SEK | Startpris |