Blandteknik, älvlandskap med stugor. Signerad och daterad 1945. (47x62)
1 700 SEK | 2020-03-15 10:17 |
1 600 SEK | 2020-03-15 10:06 |
800 SEK | 2020-03-14 21:22 |
150 SEK | 2020-03-12 22:08 |
100 SEK | Startpris |