Parerskydd i mässing, avslut i form av lejon. Blad med förgylld dekor och text "Fäderneslandet". Stämplad E.Svalling, Eskilstuna. Balja i stål. Med portepe. Mindre fläckar. (Total längd 102)
2 500 SEK | 2020-03-15 11:16 |
2 400 SEK | 2020-03-15 11:28 |
2 000 SEK | 2020-03-13 07:13 |
1 700 SEK | 2020-03-12 22:39 |
900 SEK | 2020-03-12 22:12 |
700 SEK | 2020-03-12 21:42 |
100 SEK | Startpris |