Nils Christophersson Forss, Västerås. Slitage, omfattande lagning, bulor. (Diameter 44)
250 SEK | 2020-03-15 10:51 |
200 SEK | 2020-03-15 08:32 |
100 SEK | 2020-03-13 22:50 |
100 SEK | Startpris |