Fat 2st, Erik Magnus Hammarstrand, Falun, 1824. Skålfat, Stockholm, 1700-tal. Lagningar, bulor, bl.a. med hål, slitage. (Diameter 18-38)
400 SEK | 2020-03-15 10:50 |
350 SEK | 2020-03-15 08:53 |
300 SEK | 2020-03-12 21:03 |
200 SEK | 2020-03-13 17:15 |
100 SEK | Startpris |