Marmor och alabaster. Med dekor av liggande hund, i patinerad metall. Slitage, lösa delar/skador. (Höjd 24, längd 52)
900 SEK | 2020-03-15 11:59 |
850 SEK | 2020-03-15 11:57 |
600 SEK | 2020-03-13 17:22 |
350 SEK | 2020-03-13 07:01 |
150 SEK | 2020-03-12 21:29 |
100 SEK | Startpris |