Färglitografi, komposition med kvinna. Signerad och numrerad. Inramad. Passepartout med märken. (77x51)
2 100 SEK | 2020-03-15 10:57 |
2 000 SEK | 2020-03-15 10:32 |
1 600 SEK | 2020-03-13 12:41 |
1 500 SEK | 2020-03-13 11:46 |
150 SEK | 2020-03-12 19:36 |
100 SEK | Startpris |