Mässing. Med graverad dekor och text. Slitage. (Längd 15,5)
Proveniens: Arkitekt Sven och Marianne Trädgårdhs samlingar kulturföremål och antikviteter. Hängiven samlare under decennier och driven medlem i Nordsjärnan.
650 SEK | 2020-03-12 20:57 |
600 SEK | 2020-03-14 21:03 |
300 SEK | 2020-03-12 19:28 |
150 SEK | 2020-03-12 19:29 |
100 SEK | Startpris |