Dalahäst i bemålad gjutjärn. Signerad och daterad 2007. (Höjd 34)
1 900 SEK | 2020-03-14 17:41 |
1 800 SEK | 2020-03-12 20:11 |
1 700 SEK | 2020-03-11 17:55 |
200 SEK | 2020-03-12 19:32 |
100 SEK | Startpris |