Skulpterat och bemålat trä. Jesus. Ställvis maskstungen, slitage, armar med skador, torrsprickor. (Höjd 33)
2 100 SEK | 2020-03-15 12:23 |
2 000 SEK | 2020-03-15 12:08 |
1 200 SEK | 2020-03-15 10:07 |
900 SEK | 2020-03-15 08:17 |
500 SEK | 2020-03-13 22:12 |
300 SEK | 2020-03-13 11:42 |
250 SEK | 2020-03-13 07:45 |
150 SEK | 2020-03-12 22:09 |
100 SEK | Startpris |