Med emaljerad dekor, baksidan med 6st diamanter i stjärnformation. Emaljerad urtavla. Boettens insida stämplad F&H. Fungerar vid inskrivning. Mindre emaljslitage. (Diameter 30mm, vikt 22,3g.)
2 600 SEK | 2020-03-15 11:40 |
2 500 SEK | 2020-03-14 13:09 |
2 300 SEK | 2020-03-14 20:42 |
2 000 SEK | 2020-03-14 17:04 |
1 300 SEK | 2020-03-14 11:52 |
1 100 SEK | 2020-03-14 00:01 |
800 SEK | 2020-03-13 21:42 |
500 SEK | 2020-03-13 13:58 |
450 SEK | 2020-03-12 19:15 |
250 SEK | 2020-03-13 10:51 |
150 SEK | 2020-03-12 19:07 |
100 SEK | 2020-03-12 18:46 |
100 SEK | Startpris |