Olja på duk, segelbåtar. Signerad. Mindre stöthål. (111x99)
1 900 SEK | 2020-03-15 11:58 |
1 800 SEK | 2020-03-15 09:53 |
1 500 SEK | 2020-03-14 19:27 |
1 100 SEK | 2020-03-14 17:52 |
800 SEK | 2020-03-13 16:19 |
250 SEK | 2020-03-12 22:35 |
150 SEK | 2020-03-12 22:32 |
100 SEK | Startpris |