Fajans. Med humlemönstret. Sprickor, antika lagningar, kantnaggar. (Diameter 35)
2 500 SEK | 2020-03-15 11:55 |
2 400 SEK | 2020-03-15 11:56 |
1 500 SEK | 2020-03-15 11:50 |
1 200 SEK | 2020-03-14 20:42 |
1 100 SEK | 2020-03-14 17:25 |
1 000 SEK | 2020-03-14 16:36 |
800 SEK | 2020-03-14 09:27 |
500 SEK | 2020-03-12 20:49 |
450 SEK | 2020-03-13 01:42 |
100 SEK | 2020-03-12 18:25 |
100 SEK | Startpris |