Handtag i svärtad trä. Detaljer i mässing. Balja av läder. Klinga i stål, stämplad "1R 4K No.17". Bruksslitage, nötningar. (Total längd 61)
900 SEK | 2020-03-15 11:29 |
850 SEK | 2020-03-14 15:27 |
800 SEK | 2020-03-15 06:25 |
550 SEK | 2020-03-13 23:22 |
500 SEK | 2020-03-12 19:20 |
500 SEK | 2020-03-13 07:12 |
350 SEK | 2020-03-12 19:38 |
200 SEK | 2020-03-12 18:36 |
150 SEK | 2020-03-12 19:12 |
100 SEK | Startpris |