Masurbjörk på beställning av förkromad metall. "Karin". Höjd 44, skivans mått 122x64 cm. Repor, märken, smärre kantskador. Omärkt, underrede med klisterrester.
1 500 SEK | 2020-02-01 10:18 |
1 400 SEK | 2020-02-04 08:50 |
1 100 SEK | 2020-01-30 20:07 |
700 SEK | 2020-01-30 19:18 |
600 SEK | 2020-01-24 21:34 |
400 SEK | 2020-01-30 17:24 |
300 SEK | 2020-01-23 13:41 |
300 SEK | Startpris |