Lackat trä. Svenskt Tenn. Modell 985. 1900-talets mitt. Höjd 55, längd 77 cm. Renoveringsobjekt, torrsprickor, repor, märken.
1 400 SEK | 2020-02-03 21:09 |
1 300 SEK | 2020-02-04 17:56 |
1 100 SEK | 2020-01-30 17:34 |
900 SEK | 2020-01-22 15:23 |
600 SEK | 2020-01-24 21:32 |
300 SEK | Startpris |