Polerad björk. Funkis, 1930-tal. Stämpelmärkt Svenska Möbelfabrikerna. Höjd 61, bredd 42 cm. Bruksslitage, repor, märken.
1 400 SEK | 2020-02-01 07:34 |
1 300 SEK | 2020-01-30 20:17 |
1 100 SEK | 2020-01-30 16:01 |
900 SEK | 2020-01-22 15:23 |
450 SEK | 2020-01-23 04:00 |
300 SEK | Startpris |