Aluminium och trä. Funkis, 1900-talets första hälft Bredd 84 och 104 cm. Repor, märken.
800 SEK | 2020-02-04 10:05 |
700 SEK | 2020-02-02 19:27 |
500 SEK | 2020-01-30 19:59 |
400 SEK | 2020-01-30 13:26 |
350 SEK | 2020-01-26 18:59 |
350 SEK | 2020-01-30 12:13 |
300 SEK | Startpris |