Porslin. "Empire". Tidigt 1900-tal. Flera delar med naggar och skador. Blandade sorteringar.
4 600 SEK | 2020-02-04 18:39 |
4 400 SEK | 2020-02-04 18:40 |
4 000 SEK | 2020-02-04 18:39 |
2 800 SEK | 2020-02-04 17:50 |
600 SEK | 2020-01-28 21:41 |
500 SEK | 2020-01-26 21:07 |
350 SEK | 2020-01-27 10:41 |
300 SEK | Startpris |