Mahogny. Mörkbetsade detaljer. Svarvade stolpar. Nyckel finns. Mindre ytslitage, urtavla med emaljskador, retusch. (Höjd 95)
450 SEK | 2020-02-02 11:32 |
400 SEK | 2020-01-30 20:38 |
400 SEK | 2020-02-02 10:47 |
300 SEK | 2020-02-02 02:21 |
100 SEK | Startpris |